Як завантажити відео TikTok за допомогою TokTomato

Як отримати посилання для завантаження відео TikTok?

1. Відкрийте програму TikTok на телефоні та знайдіть відео, яке хочете завантажити.

2. Натисніть кнопку Поділитися праворуч на екрані.

3. У меню, що відкриється, натисніть Копіювати посилання.

Де зберігаються відео TikTok після завантаження?

Коли ви завантажуєте файли, вони зазвичай зберігаються в будь-якій папці, яку ви встановили як папку за умовчанням. Ваш браузер зазвичай встановлює цю папку для вас. У налаштуваннях браузера ви можете змінити та вибрати вручну папку призначення для завантажених відео TikTok.

Чи TikTomato.com зберігає завантажені відео чи копії відео?

TikTomato.com не зберігає відео. Ми також не зберігаємо копії завантажених відео. Усі відео розміщені на серверах TikTok. Крім того, ми не відстежуємо історії завантажень наших користувачів, що робить використання TikTomato.com абсолютно анонімним.

Чи потрібно встановлювати інструкції чи розширення?

Ні, вам не потрібно встановлювати програмне забезпечення чи розширення. TikTomato.com добре працює в будь-якому браузері та не вимагає жодних інструментів чи розширень.

Чи можу я використовувати цей завантажувач відео Tiktok на своєму телефоні Android?

Так, ви можете використовувати TikTomato.com у будь-якій операційній системі, яка має сучасний браузер. Наш завантажувач відео TikTok ідеально працює з будь-яким мобільним пристроєм і ОС. Ви можете використовувати його на своїх пристроях Android або iOS так само легко, як і на комп’ютері.

Чи можу я завантажити відео TikTok на iPhone?

Так, ви можете завантажити відео TikTok на iPhone. TikTomato.com ідеально працює з будь-яким пристроєм iOS і ОС. Ви можете використовувати його на своєму iPhone або iPad так само легко, як і на комп’ютері.

Тіктомато законний?

Так, TikTomato.com є законним. Ми надаємо лише зручний сервіс для завантаження відео TikTok. Використання нашого веб-сайту є абсолютно законним і не порушує умови використання TikTok.