Jak pobierać filmy TikTok za pomocą TokTomato

Jak zdobyć link do pobrania wideo TikTok?

1. Otwórz aplikację TikTok na swoim telefonie i znajdź film, który chcesz pobrać.

2. Kliknij przycisk Udostępnij po prawej stronie ekranu.

3. W menu, które się otworzy, kliknij Kopiuj link.

Gdzie są zapisywane filmy TikTok po pobraniu?

Kiedy pobierasz pliki, są one zwykle zapisywane w dowolnym folderze ustawionym jako domyślny. Twoja przeglądarka zwykle ustawia ten folder za Ciebie. W ustawieniach przeglądarki możesz zmienić i ręcznie wybrać folder docelowy dla pobranych filmów TikTok.

Czy TikTomato.com przechowuje pobrane filmy lub kopie filmów?

TikTomato.com nie przechowuje filmów. Nie przechowujemy również kopii pobranych filmów. Wszystkie filmy są hostowane na serwerach TikTok. Ponadto nie śledzimy historii pobierania naszych użytkowników, dzięki czemu korzystanie z TikTomato.com jest całkowicie anonimowe.

Czy muszę instalować instrukcje lub rozszerzenia?

Nie, nie musisz instalować żadnego oprogramowania ani rozszerzeń. TikTomato.com działa dobrze w dowolnej przeglądarce i nie wymaga żadnych narzędzi ani rozszerzeń.

Czy mogę używać tego narzędzia do pobierania wideo Tiktok na moim telefonie z Androidem?

Tak, możesz korzystać z TikTomato.com na dowolnym systemie operacyjnym wyposażonym w nowoczesną przeglądarkę. Nasz narzędzie do pobierania wideo TikTok działa doskonale z każdym urządzeniem mobilnym i systemem operacyjnym. Możesz używać go na urządzeniach z Androidem lub iOS tak łatwo, jak na komputerze.

Czy mogę pobierać filmy TikTok na iPhone'a?

Tak, możesz pobierać filmy TikTok na iPhone'a. TikTomato.com doskonale współpracuje z każdym urządzeniem i systemem operacyjnym iOS. Możesz używać go na iPhonie lub iPadzie tak łatwo, jak na komputerze.

Tiktomato jest legalne?

Tak, TikTomato.com jest legalne. Zapewniamy jedynie wygodną usługę pobierania filmów TikTok. Korzystanie z naszego serwisu jest całkowicie legalne i nie narusza regulaminu TikTok.