Jak stahovat videa TikTok pomocí TokTomato

Jak získat odkaz ke stažení videa TikTok?

1. Otevřete v telefonu aplikaci TikTok a najděte video, které chcete stáhnout.

2. Klikněte na tlačítko Sdílet na pravé straně obrazovky.

3. V nabídce, která se otevře, klikněte na Kopírovat odkaz.

Kam se ukládají videa TikTok po stažení?

Když stahujete soubory, obvykle se ukládají do libovolné složky, kterou jste nastavili jako výchozí. Váš prohlížeč normálně nastaví tuto složku za vás. V nastavení prohlížeče můžete změnit a ručně vybrat cílovou složku pro svá stažená videa TikTok.

Ukládá TikTomato.com stažená videa nebo uchovává kopii videí?

TikTomato.com neukládá videa. Neuchováváme ani kopie stažených videí. Všechna videa jsou hostována na serverech TikTok. Také nesledujeme historii stahování našich uživatelů, takže používání TikTomato.com je zcela anonymní.

Musím nainstalovat pokyny nebo rozšíření?

Ne, nemusíte instalovat žádný software ani rozšíření. TikTomato.com funguje dobře přes jakýkoli prohlížeč a nevyžaduje žádné nástroje ani rozšíření.

Mohu použít tento stahovač videa Tiktok na svém telefonu Android?

Ano, TikTomato.com můžete používat na jakémkoli operačním systému, který má moderní prohlížeč. Náš program pro stahování videa TikTok funguje perfektně s jakýmkoli mobilním zařízením a operačním systémem. Můžete jej používat na zařízeních Android nebo iOS stejně snadno, jako byste jej používali na počítači.

Mohu si stáhnout videa TikTok na iPhone?

Ano, videa TikTok si můžete stáhnout na iPhone. TikTomato.com funguje perfektně s jakýmkoli iOS zařízením a OS. Můžete jej používat na svém iPhonu nebo iPadu stejně snadno, jako byste jej používali na počítači.

Tiktomato je legální?

Ano, TikTomato.com je legální. Poskytujeme pouze pohodlnou službu pro stahování videí TikTok. Používání našich webových stránek je zcela legální a neporušuje podmínky služby TikTok.